VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍ STRÁNCE
PEVAN CLEAN CUPU
DO STARTU SOUTĚŽE
PeVan Clean Cup v kulturistice a fitness zbývá
PŘIHLÁSIT SE

Výsledky

Výsledky PeVan Clean Cup 2022
Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže PeVan Clean Cup 2022 konané v neděli 30. října v Divadle A. Dvořáka v Příbrami. Klání se účastnili kondiční závodníci ve věkově sloučených kategoriích do 23 let kulturistiky juniorů, physique juniorů a bikiny fitness juniorek (závodníci dorosteneckého věku byli sloučeni s juniory). Přihlášeno bylo 32 závodníků, nastoupil jich nakonec tentýž počet. Dopingovými testy bohužel neprošla závodnice Vanessa Štefanová Fitness Hulk Plzeň.
Čtěte více...
Výsledky PeVan Clean Cup 2021
Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z 3. ročníku PeVan Clean Cup 2021 konaném v neděli 31. října v Divadle A. Dvořáka v Příbrami. Soutěž se vrátila po roční odmlce zaviněnou Covid pandemií. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky juniorů, physique juniorů a bikiny fitness juniorek. Přihlášeno bylo 25 závodníků, k boji o velmi hodnotné ceny od NEBBIA, sportovní doplňky od PeVan Nutrition a originální sošky z dílny PeVan Machine nakonec nastoupilo 23 soutěžících.
Čtěte více...
Výsledky PeVan Clean Cup 2019
Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže PeVan Clean Cup 2019 konané v neděli 3. listopadu v Divadle A. Dvořáka v Příbrami. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky juniorů, physique juniorů a bikiny fitness juniorek (dorostenecké kategorie zůstaly neobsazeny). Přihlášeno bylo 48 závodníků, nastoupilo jich 45. Rozsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku. Diváci také hlasovali pro udělení cen sympatie pro všechny jednotlivé kategorie.
Čtěte více...
Výsledky PeVan Clean Cup 2018
Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže PeVan Clean Cup 2018, která se konala v neděli 4. listopadu v Bránickém divadle v Praze. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky juniorů, physique juniorů a bikiny fitness juniorek (dorostenecké kategorie zůstaly neobsazeny). Přihlášeno bylo 28 závodníků, nastoupilo jich 25.
Čtěte více...
KONTAKTY
Petr Vaniš
Sedlecká 570, 264 01 Sedlčany
pevangym@seznam.cz, +420 607 934 281
Facebook | YouTube | PeVanGYM.cz